slovensky / english / deutsch / polski

adresa: PENZION IN • Zamarovce129/62

911 05 Trenčín

telefón: +421 910 12 14 16

email: info@penzionin.skPenzión IN - štýlové ubytovanie v meste Trenčín s výbornou reštauráciou

Info


Náš penzion IN má k dispozícii plochu
5 520 m2, kde okrem budovy *A a budovy *B nájdete zelené plochy, parkoviská, garáže, autodielňu aj pre Vás, zelené oddychové plochy, stromy, voliery, vodné nádrže, fitness, zimné a letné záhrady, terasu.


Ideálny penzión pre jednotlivcov a pre organizovanie akýchkoľvek akcií !!!


Parkovisko GRATIS. Uzamykateľné garáže za poplatok. V rámci ubytovania a stravovania poskytujeme aj doplnkové služby:

Fotogaléria


Penzión IN Trenčín


Areál nášho penziónu sa rozkladá na ploche 5 520 m2.


Na tejto ploche sa okrem dvoch budov nachádza nielen veľké parkovisko, ale aj upravená vidiecko romantická záhrada s jedným jazierkom a jednou vodnou nádržou do ktorej doteká voda umelým potôčikom. Záhrada je osvetlená a je na nej, alebo v jej tesnej blízkosti možnosť posedieť sám, s priateľmi, alebo s kolektívom či obchodnými partnermi na pergole, alebo v zimnej záhrade, prípadne priamo pri vode, ktorá je v jazierkach. Stolovanie, alebo grilovanie v tomto prírodnom prostredí je len otázka dohody počtu osôb a spôsobu obsluhy a servírovania.


Kontakt s prírodou v dnešnom pretechnizovanom svete považujeme za jednu z devíz nášho zariadenia, nakoľko sme presvedčení, že po ťažkom pracovnom dni, či po ťažkom týždni uvíta každý z Vás priamy kontakt s čerstvým vzduchom a "živou" trávou pod vlastnými nohami.

Penzión má zásadu, ktorá sa aj striktne dodržiava nielen v teoretickej, ale hlavne v praktickej rovine: • NÁŠ HOSŤ – NÁŠ PÁN


Pokiaľ sa Vám bude zdať, že táto zásada u nás neplatí, obráťte sa priamo na majiteľa a pokiaľ sa Vaša sťažnosť ukáže ako opodstatnená, bude Váš účet zosobnený zamestancovi, ktorý Vašu nespokojnosť spôsobil. Jednoducho náš zamestnanec, ktorý si Vás neuctil tak ako sa patrí zaplatí Váš účet za Vás!!! Majiteľ však musí byť vopred, alebo v priebehu nespokojnosti informovaný !


Žiadajte aj informácie o službách: Hotel pre psov a iné domáce zvieratá, ktoré nielen Vy milujete.


Penzion IN - cenník sme postavili na filozofii tak, aby si každý náš klient mohol okrem oficiálnej ponuky doobjednať jemu vyhovujúce služby a my ich operatívne do príchodu, alebo počas pobytu hosťa zariadime.