slovensky / english / deutsch / polski

adresa: PENZION IN • Zamarovce129/62

911 05 Trenčín

telefón: +421 910 12 14 16

email: info@penzionin.skPenzión IN - štýlové ubytovanie v meste Trenčín s výbornou reštauráciou

Info


Fotogaléria


Reštaurácia


Okrem využitia klasických reštauračných priestorov Vám ponúkame aj možnosť servírovania jedál a nápojov priamo na záhrade pod smutnou vŕbou,alebo v iných zákutiach osvetlenej záhrady pri jazierku, alebo na zimnej záhrade, či úplne separé - nie je to pre nás žiadny problém. Stačí si pozrieť možnosti, alebo si ich vyžiadať - všetko je z našej strany pre hosťov už vopred splnené!


Neštandartné jedlá? Grilovanie po celý rok? Nepotrebujete jedálny lístok, stačí sa len opýtať a všetko vopred dokážeme spoločne per telefoń, e- mailom, alebo osobne zorganizovať tak, aby ste boli v prvom rade spokojný Vy. V neposlednom rade aj my.


Naši kuchári varia všetky jedlá z prvotriednych surovín a svoje praktické skúsenosti aplikujú v novovybudovaných kuchynských priestoroch, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie hygienické a bezpečnostné normy a predpisy. Zepter hrnce, panenské oleje a maximálna hygiena - to všetko sú veci o ktorých sa môžete na vlastné oči presvedčiť. Jedlá sú pripravované nielen pre super gurmánov, ale sú prístupné aj pre gurmánov, ktorí sa chcú dobre najesť a ocenia prijateľnosť cenového horizontu.


Kuchyňa aj podľa Vašich želaní, príjemné prostredie sa dá upraviť aj podľa Vašich požiadaviek. Diskrétny a ochotný prístup zamestnancov tvoria predpoklady na organizovanie najrôznejších firemných a spoločenských akcií.


Aj keby si mal hosť navariť sám! Naše zariadenie je profilované od jeho vzniku ako rodinný penzión a preto našim krédom je, aby sa u nás cítili hostia skoro ako doma. Tomuto nášmu krédu sa snažíme podriaďovať celú našu aktivitu.


Máme zásadu, že nikto kto príde k nám hladný, neodíde hladný a nespokojný.