Ubytovanie

Maximálna kapacita stálych lôžok: 70 - (izby, apartmány, štúdia). Uniformita u nás? Tú nenájdete a ani nebudete cítiť.

Aj to je dôvod, prečo sme zariaďovali izby v rôznych kategóriách základnej vybavenosti, v rôznych farbách a v rôznych štýloch, takže aj cenové hladiny sme rozdelili na tri kategórie: *** LUX ** MEDIUM * MINI

 

- Kategória 1 LUX ( Budova *A* ) 28 stálych lôžok + 12 možných lôžok.
K dispozícii sú jednopodlažné izby a apartmány vybavené lôžkami pre jednu alebo dve osoby. Vybrané izby danej kategórie sú architektonicy dvojpodlažné. V spodnej časti sa nachádza rozťahovacia sedacia súprava (možnosť prístelky), vstup na sociálne zariadenie a ďaľšia štandardná výbava. Na poschodí je situovaná samostatná lôžková časť.

- Kategória 2 MEDIUM ( Budova *B* ) 15 lôžok
Kategória Medium je situovaná v tesnej blízkosti hlavnej budovy. Ponúka štyri dvojlôžkové izby na poschodí so spoločným sociálnym zariadením.
Prízemie tohoto oddelenia spadá cenovo do kategórie LUX a ponúka jeden 4 lôžkový prázdninový byt (kúpelňa s vaňou, chladnička, kuchyňa, TV)  a 3 lôžkovú izbu so samostatnou kúpeľňou (sprchovací kút).

- Kategória 3 MINI 8 ( Trakt *C* )   11 lôžok
Uvedená kategória je súčasťou budovy B a slúži ako turistická ubytovacia kapacita s počtom deviatich lôžok. Pred vchodom do prízemnej časti je prekrytá terasa. Na prízemí je kuchynka s chladničkou, sociálne zariadenie s vaňou a malá spočenská miestnosť. Na poschodí sa nachádzajú dve izby s čiastočne poschodovými lôžkami.

 

BONUS:

Samostatný mezonetový apartmán  o rozlohe 120 m2 s možnosťou dlhodobého ubytovania.
 

Ostatné neuvedené služby sa účtujú po dohode s majiteľom zariadenia.